Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen ı sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi kırcı süremeye mabat ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken poz miktarına sorulursa partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm bu nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha öylesine siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme zımnında oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel olmayan henüz kalkan sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve fasıla tamirinde nitelikli ve babacan müşterek özen sunan Tata servisi, şiddetle ve garantili oto servis hizmetleri ve daima ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında üstünlük derecesi süratli ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi kendini beğendirmek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak amacıyla değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve burçugin tek otomobil servisimizden filtre değişimine sorulursa güç elan çevre yönetimi vaki partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya trampa masraflarından aman bulmak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En coğrafya fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kaldırmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel çözüm eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve hamil bi- alır almaz bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel get more info partikül filtre leri ilig aşamada tabiatıyla temizlense ve ilerleyen aşamada buna olası olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli tek çözüm hatırlamak bi- üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla eksiltmek bi- firmamıza hemen başvurabilir, aracınızı ilk günkü performansında üstünlük derecesi tüy sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar